MÖBLER / Bord / Sybord 8906389
nr 890 6389
Sybord
Nyrokoko, höjd: 70
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 april 2014
kl 20:00:46
250 kr
150 kr
250 kr